загрузка...

Ведмеді-сусіди: Зимові канікули

Ведмеді-сусіди: Зимові канікули

Ведмеді-сусіди: Зимові канікули

Назва: Ведмеді-сусіди: Зимові канікули / Boonie Bears: Homeward Journey
Категорія: Новорічний
Тривалість: 01:08:00
Рік: 2013
Мова: Українська

Короткий опис: Пригодницький мультфільм натхненний комедійним китайським мультсеріалом «Ведмеді-сусіди». Довгий трудовий сезон закінчений, але заощаджень у лісоруба Віка не вистачить навіть на квиток на потяг. Вирішивши, що про відпочинок думати ще рано, він береться рубати ліс із ще більшим завзяттям, спорудивши для цього спеціальну чудо-машину.

Звірі, які готуються зустрічати новорічні канікули, в паніці. Їм необхідно врятувати ліс і зупинити нещадного лісоруба Віка. Відомі захисники, брати-ведмеді, взимку сплять, і звірам потрібно чимало сил для того, щоб розбудити їх. Запрошуємо подивитися мультик Ведмеді-сусіди: Зимові канікули онлайн на нашому інтернет-ресурсі.

Повний опис: Історія розповідає про ліс, де зібралися всі звірі і хочуть відсвяткувати найсвітліше свято в році – Новий рік. Один з головних лісорубів лісу, якого звуть Вік дуже хоче потрапити у свій рідний дім, де він зможе відсвяткувати в колі своїх близьких. Але в якийсь із моментів Вік розуміє, що у нього немає на це коштів і поїхати не вийде. Доведеться залишитися в лісі, щоб відсвяткувати Новий Рік. Про це дізнається лісові жителі, які не хочуть залишати Віка в біді, адже він завжди їм допомагав і ніколи не заподіював нічого поганого. Тому вони вирішили зібрати раду лісу, де приймають рішення надати допомогу Віку, щоб він зміг дістатися до свого рідного дому, а щоб це зробити, можна використовувати всі засоби, навіть якщо їм доведеться будувати автомобіль самим, щоб він зміг подорожувати. Тільки є одна проблема, ведмеді в цей період року дуже хочуть спати і що буде, ніхто не знає. Запрошуємо подивитися мультик Ведмеді-сусіди: Зимові канікули онлайн на нашому інтернет-кінотеатрі.

Ведмеді-сусіди: Зимові канікули (2013) онлайн українською
загрузка...

Ви можете Залишити коментар

Написати коментар

WordPress: 21.29MB | MySQL:147 | 0.518sec