загрузка...

Великий фільм про Поросятко

Великий фільм про Поросятко онлайн дивитися

Великий фільм про Поросятко

Назва: Великий фільм про Поросятко / Piglet’s Big Movie
Категорія: Дісней
Тривалість: 01:12:00
Рік: 2003
Мова: Російська

Короткий опис: Повнометражна пригодницька анімація від студії Уолта Діснея. Малюкам сподобається окрема історія, присвячена персонально П’ятачкові. Одного разу Вінні-Пух, Кролик і Тигра зібралися в ліс за медом. А П’ятачка як малого і слабкого залишили вдома. Образившись, він сам вирушає в ліс творити великі справи.

Під час риболовлі батько і син примудряються вляпатися в неприємну історію. Максу належить зрозуміти, що бути схожим на батька зовсім не соромно і не погано. Ну і те, що він злегка божевільний. Наприкінці історії Макс і Гуфі буквально «підірвуть зал» на нестримному рок-концерті!

Досить читати – пора мультик Великий фільм про Поросятко онлайн вмикати, який не залишить байдужим жодного глядача. Отож гайда усією сім’єю на перегляд чергового чудового мультфільма від студії Дісней. Цей повнометражний мультику розповість веселу історію про пригоди П’ятачка. Знаходь та дивись улюблене на сайті Мультфільми онлайн.

Повний опис: Повнометражна анімаційна стрічка виробництва студії Діснея про одного із соратників Вінні-Пуха – поросятко Хрюша (П’ятачок). Ображене порося зробить все можливе, щоб довести друзям, що бути великим не головне, головне мати велике серце.

Цього разу в центрі уваги глядачів виявиться саме Хрюша. Його друзі Вінні-Пух, Кролик, Тигрюля, Ру і Вухань зібралися піти в Стоакровий ліс за медом. Хрюша побачив їх з вікна свого будинку і захотів приєднатися. Але друзі дуже серйозно підготувалися до заходу, розподілили всі ролі і сказали Хрюші, що він занадто малий для такої пригоди. Коли наша четвірка повернеться з лісу, виявиться, що Хрюша зник. Піти його слідами, щоб знайти, друзі зможуть тільки, як слід, вивчивши його альбом спогадів. Насправді ж порося навмисно сховався в лісі, щоб довести хлопцям, що він їм потрібен. Кожен з героїв розробляє власний план пошуків, але знайти Хрюшу вийде, тільки об’єднавши зусилля.

Цікавий сімейний мультик варто подивитися не тільки дітям, але й дорослим. Отож гайда усією сім’єю на перегляд мультфільму онлайн «Великий фільм про Поросятко» на нашому інтернет-кінотеатрі.

1   2
 

Великий фільм про Поросятко (2003) онлайн дивитися
загрузка...

Ви можете Залишити коментар

Написати коментар

WordPress: 21.18MB | MySQL:143 | 0.529sec