загрузка...

Великий мишачий детектив

Великий мишачий детектив (1959) онлайн дивитися

Великий мишачий детектив

Назва: Великий мишачий детектив / The Great Mouse Detective
Категорія: Дісней
Тривалість: 01:14:00
Рік: 1986
Мова: Українська

Короткий опис: У Олівії пропадає батько, і вона приходить до Безіла на Бейкер-стріт просити про допомогу. Безіл разом з друзями – собакою Тобі і доктором Довсоном – починають розслідування, яке приводить їх до професора Ратігана, жахливого злочинця. Великий мишачий детектив готовий до такої місії. Запрошуємо дивитися мультик Великий мишачий детектив онлайн, який не залишить байдужим жодного глядача. Отож гайда усією сім’єю на перегляд мультфільму від студії Уолта Дісней на сайті Мультфільми онлайн.

Повний опис: Скоро буде розкрито найзагадковіший злочин століття в найбільш таємничому мультиплікаційному фільмі студії Дісней. Ви розчинитеся в цій чарівній пригоді на вулицях старовинного Лондона, пройметеся атмосферою Бейкер Стріт і зможете по достоїнству оцінити велич знаменитого Біґ-Бена.

Зник іграшковий майстер. Але розкрити його загадкове зникнення під силу лише талановитому детективові Безілу. Разом зі своїм другом доктором Довсоном детектив дізнається, що всьому виною заклятий ворог – злісний ррофесор Ретіган. Тепер друзям потрібно докласти максимум зусиль для пошуку майстра.

Чудова анімація студії Дісней про неймовірні пригоди мишачого детектива неодмінно припаде до смаку всій родині. Цікавий сімейний мультик варто подивитися не тільки дітям, але й дорослим. Отож гайда усією сім’єю на перегляд  мультфільму «Великий мишачий детектив» онлайн українською на нашому інтернет-кінотеатрі.

1   2
 

Великий мишачий детектив (1986) онлайн українською
загрузка...

Ви можете Залишити коментар

Написати коментар

WordPress: 21.23MB | MySQL:147 | 0.565sec