загрузка...

Веселі ніжки

Веселі ніжки онлайн

Веселі ніжки

Назва: Веселі ніжки / Happy Feet
Тривалість: 01:49:00
Рік: 2006
Мова: Українська

Короткий опис: У сім’ї імператорських пінгвінів народився пінгвін на ім’я Мамбл. Але ось одна біда – вся велика родина вміє гарно співати, а от маленький Мамбл не може відтворити ані нотки, зате ногами він виробляє чудеса. Батьки в розпачі, що їхній малюк не може відтворити ані нотки і намагаються відучити сина від безглуздих рухів, які він робить своїми ніжками. Але все обернулося на користь головного героя і його дар надалі прийде йому на користь. Запрошуємо дивитися мультик Веселі ніжки онлайн на нашому сайті.

Повний опис: Музичний мультфільм “Веселі ніжки” оповідає про унікального імператорського пінгвіна на ім’я Мамбл, який був народжений з невеликим дефектом – його зв’язки видавали жахливі звуки замість співу, зате лапи відмінно витанцьовували чечітку. У світі імператорських пінгвінів, які живуть на льодах Антарктиди, пісня серця – це спосіб знайти собі пару і завести потомство.

Батьки не поділяють любові дитини до танців і думають, що це захоплення скоро пройде. Однак, Мамбл сприймає життя в танці, він навіть висловлює свій настрій танцем і це робить його ізгоєм серед зграї імператорських пінгвінів. Але своєю незвичністю Мамбл привертає увагу найзнаменитішої місцевої дівчини Глорії, з якої відправляється на випускний вечір. Герою мультика належить пережити ще багато веселих і небезпечних пригод, перш ніж його зграя зрозуміє унікальність танцювального пінгвіна. Цікавий та захопливий сімейний мультик варто подивитися не тільки дітям, але й дорослим. Отож гайда усією сім’єю на перегляд мультфільму «Веселі ніжки» онлайн українською на нашому інтернет-кінотеатрі.

  

Насолоджуйтесь переглядом

загрузка...

Не для менеТак собіМожна й кращеДобреНайкращий мультик (2: 5.00)
Loading ... Loading ...


Інші мультики


Вы можете Залишити коментар

Написати коментар

WordPress: 32.89MB | MySQL:116 | 0.418sec

MAXCACHE: 0.88MB/0.00038 sec