загрузка...

Відлік до Різдва

Відлік до Різдва онлайн

Відлік до Різдва

Назва: Відлік до Різдва / Countdown to Christmas
Категорія: Новорічний, Дісней
Тривалість: 01:34:00
Рік: 2004
Мова: Українська

Опис: Усім шанувальникам диснеївських персонажів дивитися обов’язково! Міккі, Дональд, Гуффі, Плуто – всі тут як тут і готові повеселити публіку. В основу сценарію було покладено сім різних історій про улюблених персонажів.

У всесвіті Дісней все як і раніше весело: Дональд Дак продовжує не зовсім розбірливо говорити і виховувати трійцю племінників. Міккі Маус (і як йому це постійно вдається?) рятує королівство і стає героєм. А неймовірно смішний Гуффі з перемінним успіхом освоює мистецтво катання на лижах. Окрім добре знайомих усім героїв, є ще «бонусний персонаж» – ослик на ім’я Малюк.

Яскрава і чиста анімація, добрі обличчя і смішні пригоди з щасливим кінцем. Персонажі, яким насправді вже багато років, продовжують бігати, стрибати і викликати посмішки у найсуворіших і критично налаштованих до мультиплікації особах. Цей мультик – це справді один з найкращих новорічних мультфільмів. Задоволення гарантоване і малим, і дорослим. Це будуть дуже веселі півтори години вашого життя. Мультфільм Відлік до Різдва онлайн дивитися українською на нашому інтернет-кінотеатрі.

1   2   3
 

Мультфільм Відлік до Різдва (2002) онлайн українською
загрузка...

Ви можете Залишити коментар

Написати коментар

WordPress: 21.17MB | MySQL:143 | 0.699sec