загрузка...

Відлік до Різдва

Відлік до Різдва онлайн

Відлік до Різдва

Назва: Відлік до Різдва / Countdown to Christmas
Категорія: Новорічний, Дісней
Тривалість: 01:34:00
Рік: 2002
Мова: Українська

Короткий опис: Усім шанувальникам диснеївських персонажів дивитися обов’язково! Міккі, Дональд, Гуффі, Плуто – всі тут як тут і готові повеселити публіку. «Відлік до Різдва» – це повнометражна картина, що вийшла у світ в 2002 році. В основу сценарію було покладено сім різних історій про улюблених персонажів. На нашому сайті Ви можете подивитися Відлік до Різдва онлайн. Це варто зробити для того, щоб переконатися, що в житті є ще незмінно хороші речі.

Повний опис: У всесвіті Дісней все як і раніше весело: Дональд Дак продовжує не зовсім розбірливо говорити і виховувати трійцю племінників. Міккі Маус (і як йому це постійно вдається?) рятує королівство і стає героєм. А неймовірно смішний Гуффі з перемінним успіхом освоює мистецтво катання на лижах. Окрім добре знайомих усім героїв, є ще «бонусний персонаж» – ослик на ім’я Малюк.

Яскрава і чиста анімація, добрі обличчя і смішні пригоди з щасливим кінцем. Персонажі, яким насправді вже багато років, продовжують бігати, стрибати і викликати посмішки у найсуворіших і критично налаштованих до мультиплікації особах. Цей мультик – це справді один з найкращих новорічних мультфільмів. Задоволення гарантоване і малим, і дорослим. Це будуть дуже веселі півтори години вашого життя. Категорично рекомендуємо дивитися мультфільм Відлік до Різдва онлайн українською на нашому інтернет-кінотеатрі.

1   2   3

Насолоджуйтесь переглядом

загрузка...

Не для менеТак собіМожна й кращеДобреНайкращий мультик (11: 4.55)
Loading ... Loading ...


Інші мультики


Вы можете Залишити коментар

Написати коментар

WordPress: 32.92MB | MySQL:117 | 0.368sec