загрузка...

Відпочивай, Скубі-Ду!

Відпочивай, Скубі-Ду онлайн

Відпочивай, Скубі-Ду!

Серія: Скубі-Ду
Назва: Відпочивай, Скубі-Ду! / Chill Out, Scooby-Doo!
Тривалість: 01:13:00
Рік: 2007
Мова: Українська

Короткий опис: Повнометражний мультфільм Джо Січта «Відпочивай, Скубі-Ду!» познайомить нас з новими пригодами дивного пса і його друзів. Вирушивши на паризькі канікули, Скубі-Ду і Шеґґі пропускають свій рейс і в підсумку опиняються у складі екстремальної експедиції, яка прокладає собі шлях через засніжені Гімалаї.

Тут на героїв чекає зустріч з моторошним Сніжним Монстром, який поширює навколо себе крижаний жах. Намагаючись врятуватися, друзі опиняються то в підземних печерах, то в древніх монастирях, то в обіймах сніжної лавини. Чого б це не вартувало їм потрібно розгадати загадки Евересту, перш ніж Сніговий Монстр заморозить їх назавжди. Запрошуємо дивитися мультик Відпочивай, Скубі-Ду онлайн українською на нашому сайті.

Повний опис: Свою відпустку команда мисливців за таємницями: Фред, Дафна, Велма, Шеґґі і Скубі-Ду вирішили провести в Парижі. Ось тільки, крім Дафни, ніхто не насолоджується спокоєм у «місті закоханих», не впадає у захват від затишних кав’ярень, ароматної кави і круасанів. А поки компанія чекає на прибуття Шеґґі зі Скубі-Ду, Велма, як завжди, примудряється знайти статтю про загадкові події навіть у ранковій газеті. Правда, кращі друзі не встигають на свій рейс до Парижа і випадково вирушають зовсім в іншому напрямку.

З жахом Шеґґі і Скубі-Ду розуміють, що опинилися в Гімалаях, а зовсім не в Парижі. Фред, Дафна і Велма негайно вирушають на пошуки друзів у засніжені гори, що обертається черговим неймовірним подорожжю. І цього разу компанії друзів не вдається спокійно відпочити, адже їм потрібно розгадати таємницю Снігового монстра, який наводить жах на округу. Мультфільм Відпочивай, Скубі-Ду онлайн українською на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3

Відпочивай, Скубі-Ду! (2007) онлайн українською
загрузка...

Ви можете Залишити коментар

Написати коментар

WordPress: 21.3MB | MySQL:156 | 0.513sec