загрузка...

Вінні та Хобоступ

Вінні та Хобоступ онлайн українською дивитися постер

Вінні та Хобоступ

Назва: Вінні та Хобоступ / Pooh’s Heffalump Movie
Категорія: Дісней
Тривалість: 01:08:00
Рік: 2005
Мова: Українська

Короткий опис: Паця, Кролик, Тигруля і Ру – найкращі друзі Вінні, і зараз вони стривожені як ніколи. На узліссі помічені чиїсь великі сліди, а із гущавини чути жахливий трубний звук. Напевно, це Хобоступ, і, щоб ліс залишився тихим і спокійним місцем, його потрібно спіймати! А зробити це виявиться не так і легко. А головне хто такий цей таємний монстр.

Досить читати – пора мультик Вінні і Слонотоп онлайн вмикати, який не залишить байдужим жодного глядача. Отож гайда усією сім’єю на перегляд чергового чудового мультфільма від студії Дісней. Цей повнометражний мультику розповість веселу історію про те, як Вінні та його друзі ловили Хобоступа. Знаходь та дивись улюблене на сайті Мультфільми онлайн.

Повний опис: У сюжеті пригодницького мультфільму знаменитий плюшевий ведмедик Вінні та його друзі вельми спантеличені новим таємничим мешканцем рідного лісу, який видає жахливі, лякаючі звуки і залишає величезні сліди. Щоб зрозуміти, хто ж цей дивний невідомий гість, компанія друзів вирушає на пошуки цього монстра, якого охрестили Хобоступом.

Озброївшись усім необхідним, компанія прочісує ліс у пошуках небезпечного звіра і лише маленький кенгуру Ру залишився вдома, адже він занадто малий для таких пригод. Попереду на Вінні і його друзів чекає неймовірне відкриття, випробування дружби і вірності, а також знайомство з тим самим загадковим Хобоступом.

Цікавий сімейний мультик варто подивитися не тільки дітям, але й дорослим. Отож гайда усією сім’єю на перегляд мультфільму «Вінні та Хобоступ» онлайн українською на нашому інтернет-кінотеатрі.

1   2
 

Вінні та Хобоступ (2005) онлайн українською
загрузка...

Ви можете Залишити коментар

Написати коментар

WordPress: 21.25MB | MySQL:147 | 0.547sec