загрузка...

Вінні Пух

Вінні Пух онлайн

Вінні Пух

Назва: Вінні Пух / Winnie the Pooh
Категорія: Дісней
Тривалість: 01:03:00
Випуск: 2011
Мова: Українська

Короткий опис: Цей повнометражний мультик 2011 року випуску від студії Дісней про улюбленого ведмедика Вінні, як ніколи близький до оригінальної повісті Алана Мілна. Завдяки задумові режисера зробити не просто мультфільм, а відеокнигу, мультик став особливо оригінальним. Оповідач розмовляє з персонажами, які переміщаються сторінками книги по ходу розвитку сюжету. Перехід від однієї сцени до іншої, виконаний як перехід від ілюстрації до ілюстрації, а літери на сторінках, деколи служать природними декораціями.

Досить чиати – пора мультик “Вінні Пух” онлайн вмикати! Дивись улюблене на сайті Дитячі мультфільми.

Повний опис: Історія відбувається протягом одного дня. Вінні прокидається вранці і розуміє, що вдома закінчилися всі запаси меду. Він вирушає на пошуки ласощів, але різні події заважають йому. Спочатку, вся компанія займається пошуками нового хвоста для вухатого сумного віслючка, а потім відбувається найстрашніше.

Герої дізнаються, що їхнього друга, Крістофера Робіна, викрало загадкове дивне чудовисько на ім’я Яскорро. Пригоди починаються, день обіцяє видатися вельми напруженим, а з ранку ведмедик Вінні всього лише хотів знайти трохи меду собі на сніданок.

Вінні Пух з постійно булькаючим животом, ослик Іа, який втратив хвіст, Філін, який пише автобіографію, П’ятачок з червоною кулькою, Кенгуру, Тигруля, і всі-всі-всі герої мультика викликають симпатію, варто тільки подивитися на них.

Мультиплікаційний фільм «Вінні Пух» містить багато кумедних моментів. Динамічний, смішний, з повчальним висновком в кінці, він підходить для будь-якої вікової категорії. Цікаво? Приходьте дивитися мультфільм “Вінні Пух” онлайн українською на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Мультфільм Вінні Пух (2011) онлайн українською
загрузка...

Ви можете Залишити коментар

Написати коментар

WordPress: 21.27MB | MySQL:149 | 1.640sec

MAXCACHE: 0.4MB/0.00083 sec