загрузка...

Вінні та Лампі святкують Геловін

Вінні та Лампі святкують Геловін (2005) онлайн дивитися українською

Вінні та Лампі святкують Геловін

Назва: Вінні та Лампі святкують Геловін / Pooh’s Heffalump Halloween Movie
Тривалість: 01:03:00
Рік: 2005
Мова: Українська

Опис: Мультфільм «Вінні та Лампі святкують Геловін» розповідає, які пригоди жителі Чарівного лісу пережили на Геловін. У Вінні та його друзів знову переполох. Скоро настане свято. Уже знайомі головні герої будуть його святкувати разом із новим персонажем Хобоступом. Вінні Пух з’їв усі солодощі, які приготував Кролик на урочистий захід.

Непосидючий Тигруля розповідає своїм друзям, що бачив у лісі містичну істоту Гоблуна, яка живе в жахливому дереві. Хобоступ і Ру хочуть знайти цю істоту, щоб попросити у нього цукерок для свята. Їм вдалося знайти дерево, схоже на опис Тигрулі. Зайти всередину вони, звичайно, жахаються.

Тигруля, Вінні Пух, Іа і П’ятачок бігають по лісі, лякаючи всіх зустрічних. Зрештою Хобоступ не витримав і пробрався всередину дерева. У результаті він опинився в пастці, оскільки ніякого Гоблуна немає в природі. Його друзі натомість подумали, що Гоблун напав на Хобоступа і кинулися на порятунок. Той, сидячи в пастці, почув приятелів і почав розбивати дерево. Незабаром з’ясувалося, що один із друзів Вінні Пуха вбрався в костюм страшного чудовиська. У нього ще багато сюрпризів на веселий Геловін. Мультфільм Вінні та Лампі святкують Геловін онлайн дивитися українською на нашому інтернет-кінотеатрі.

 

Вінні та Лампі святкують Геловін (2005) онлайн українською
загрузка...

Ви можете Залишити коментар

Написати коментар

WordPress: 21.19MB | MySQL:144 | 0.792sec

MAXCACHE: 0.4MB/0.00030 sec