загрузка...

ВОЛЛ-І

Мультфільм ВОЛЛ-І (2008) онлайн дивитися українською

ВОЛЛ-І

Назва: Волл-і / Wall-E
Категорія: Дісней, Піксар
Тривалість: 01:37:00
Рік: 2008
Мова: Українська

Короткий опис: Розповідь про невеликого робота, завдання якого збирати сміття на покинутій усіма і жахливо захаращеній планеті Земля, звідки через нестерпні умови були змушені полетіти люди. Але скоро на зміну його щоденної, виснажливої праці прийдуть абсолютно неймовірні пригоди, у яких він зможе завести собі вірних друзів і побувати в космічній подорожі. А найголовніше, саме ВОЛЛ-І зможе змусити своїх колишніх господарів, які забули ріду планету Земля, змінити своє життя на краще. Запрошуємо дивитися мультик ВОЛЛ-І онлайн на нашому сайті.

Повний опис: На Землі більше не залишилося людей. Вони покинули її і полетіли в космос. Залишився тільки маленький робот Волл-і, який не покладаючи рук трудиться, очищаючи планету від сміття. Він зовсім самотній, знаходячи в купах сміття цікаві речі, він їх дбайливо зберігає у себе в будиночку.

В один чудовий сонячний день Волл-і бачить як прямо над ним спускається незвичайний космічний корабель. Він навіть не міг уявити собі, що цей корабель принесе йому друга, який допоможе йому в реалізації його прагнення змінити ставлення людей до своєї рідної планеті.

Мультфільм ВОЛЛ-І один з кращих творінь чудової мультиплікаційної студії Піксар. Просто вражає як їм вдалося так оживити роботів, настільки глибоко передавши їм людські почуття. Дивитися цей мультик неодмінно одне задоволення! Цікавий сімейний мультик варто подивитися не тільки дітям, але й дорослим. Отож гайда усією сім’єю на перегляд мультфільму українською онлайн «ВОЛЛ-І» на нашому інтернет-кінотеатрі.

1   2
 

Мультфільм Волл-і (2008) онлайн українською
загрузка...

Ви можете Залишити коментар

Написати коментар

WordPress: 21.19MB | MySQL:145 | 0.716sec

MAXCACHE: 0.4MB/0.00028 sec