загрузка...

Вольт

Вольт онлайн

Вольт

Назва: Вольт / Bolt
Категорія: Дісней
Тривалість: 01:27:00
Випуск: 2008
Мова: Українська

Короткий опис: Мультфільм розповідає нам про пса по кличці «Вольт», який все життя знімається в телевізійному серіалі, де його герой, якого він грає – суперпес – рятує людство, використовуючи свої незвичайні можливості. У житті Вольт вірить у свою невразливість, незвичайну силу, і вміння літати. Коли відбувається так що доля закидає його в наповнене небезпеки місто, то він все ще впевнений, що це – лише черговий епізод телесеріалу.

Досить читати – пора мультик Вольт онлайн вмикати! Дивись улюблене на сайті Дитячі мультфільми онлайн.

Повний опис: Мультик про вірного і дивовижному пса, який знімався в телесеріалі, і при цьому думав що всі його супер-здібності, притаманні головному героєві, є справжні. Яке ж було розчарування, коли він дізнався, що всі ці супер-здібності лише спецефекти кінематографа.

Але коли доля його покликала, він не став розпускати нюні, а повівся дійсно, як справжній супер-герой. Коли знадобилася допомога його милій господині, він кинувся мало не в саме пекло навіть не замислюючись. Робота відомого режисера Байрон Ховард вийшла від студії Діснея в 2008 році і відразу ж завоювала глядацькі симпатії, як і інші численні анімації цієї чудової студії. Цікавий сімейний мультик варто подивитися не тільки дітям, але й дорослим. Отож гайда усією сім’єю на перегляд мультфільму «Вольт» онлайн українською на нашому інтернет-кінотеатрі.

1   2
 

Мультфільм Вольт (2008) онлайн українською
загрузка...

Ви можете Залишити коментар

Написати коментар

WordPress: 21.15MB | MySQL:143 | 0.864sec

MAXCACHE: 0.4MB/0.00031 sec