загрузка...

Воруши ластами 2

Воруши ластами 2 онлайн

Воруши ластами 2

Назва: Воруши ластами 2: Втеча з раю / Sammy’s avonturen 2
Тривалість: 01:33:00
Рік: 2012
Мова: Українська

Короткий опис: Черепахи Рей і Семмі – нерозлучні друзі, відпочивають від метушні поблизу океану і бавляться з щойно вилупленими Елло і Ріккі. Але все змішує в купу браконьєр, який ловить черепах для шоу в Дубаї. Морський коник Великий Ді – головний у трупі, вирішує втекти і розповідає новоприбулим про грандіозну втечу. У той час Ріккі і Елла намагаються врятувати своїх “старичків”, але прибувши на місце їх плани і плани їх друзів різко змінюються. Витрішкувата рибка Джимбо, восьминіг Анабель, омар і велика родина пінгвінів пливуть на південь на зустріч пригодам і втечам. Зрештою вони зустрічаються з Шеллі, першим коханням Семмі. Запрошуємо дивитися мультик Воруши ластами 2 онлайн на нашому сайті.

Повний опис: Мультфільм продовжує розповідати про пригоди черепах та інших мешканців морських глибин. Герой першого мультфільму – черепаха Семмі і його вірний друг Рей стали літніми черепахами і тепер ведуть спокійний спосіб життя поблизу від океану. Вони доглядають за нащадками, які раз у раз рвуться пізнавати життя. Більше всіх відчуває цікавість черепашка Ріккі. Саме він стає свідком того, як улюблених дідусів Семмі і Рея викрали браконьєри.

Разом зі своєю подругою Еллою Ріккі вирушає на пошуки дідуся. Попереду на черепашок чекає далека подорож в Дубаї, де в величезному акваріумі вони знайдуть своїх родичів, а також знайомство з цікавими та небезпечними мешканцями акваріума: морським коником, восьминогом, витрішкуватою рибкою, омаром і пінгвінами. Час не чекає, потрібно поспішати. Мультфільм Воруши ластами 2 онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

 
 

Воруши ластами 2 (2012) онлайн українською
загрузка...

Ви можете Залишити коментар

Написати коментар

WordPress: 21.08MB | MySQL:138 | 0.497sec