загрузка...

Воруши ластами 2

Воруши ластами 2 онлайн

Воруши ластами 2

Назва: Воруши ластами 2: Втеча з раю / Sammy’s avonturen 2
Тривалість: 01:29:00
Рік: 2012
Мова: Українська

Короткий опис: Черепахи Рей і Семмі – нерозлучні друзі, відпочивають від метушні поблизу океану і бавляться з щойно вилупленими Елло і Ріккі. Але все змішує в купу браконьєр, який ловить черепах для шоу в Дубаї. Морський коник Великий Ді – головний у трупі, вирішує втекти і розповідає новоприбулим про грандіозну втечу. У той час Ріккі і Елла намагаються врятувати своїх “старичків”, але прибувши на місце їх плани і плани їх друзів різко змінюються. Витрішкувата рибка Джимбо, восьминіг Анабель, омар і велика родина пінгвінів пливуть на південь на зустріч пригодам і втечам. Зрештою вони зустрічаються з Шеллі, першим коханням Семмі. Запрошуємо дивитися мультик Воруши ластами 2 онлайн на нашому сайті.

Повний опис: Мультфільм “Воруши ластами 2” продовжує розповідати про пригоди черепах та інших мешканців морських глибин. Герой першого мультфільму – черепаха Семмі і його вірний друг Рей стали літніми черепахами і тепер ведуть спокійний спосіб життя поблизу від океану. Вони доглядають за нащадками, які раз у раз рвуться пізнавати життя. Більше всіх відчуває цікавість черепашка Ріккі. Саме він стає свідком того, як улюблених дідусів Семмі і Рея викрали браконьєри.

Разом зі своєю подругою Еллою Ріккі вирушає на пошуки дідуся. Попереду черепашок чекає далека подорож в Дубаї, де в величезному акваріумі їм належить знайти своїх родичів, а також знайомство з цікавими та небезпечними мешканцями акваріума: морським коником, восьминогом, витрішкуватою рибкою, омаром і пінгвінами. Час не чекає, потрібно ворушити ластами! Цікавий та захопливий сімейний мультик варто подивитися не тільки дітям, але й дорослим. Отож гайда усією сім’єю на перегляд мультфільму українською онлайн «Воруши ластами 2» на нашому інтернет-кінотеатрі.

 

Насолоджуйтесь переглядом

Не для менеТак собіМожна й кращеДобреНайкращий мультик (6: 4.33)
Loading ... Loading ...

загрузка...

Ви можете Залишити коментар
WordPress: 20.62MB | MySQL:97 | 0.435sec