загрузка...

Воруши ластами

Воруши ластами онлайн

Воруши ластами

Назва: Воруши ластами / Sammy’s Avonturen: De Geheime Doorgang
Тривалість: 01:11:00
Випуск: 2010
Мова: Українська

Короткий опис: Мультфільм про маленьку черепашку на ім’я Семмі, яка живе в підводному світі, де багато всього цікавого і небезпечного: акули, змії і піраньї. Але Семмі вирішив побачити світ у всій його красі і наважується на подорож від північного полюса до субтропіків. Його подорож пройде протягом півстоліття. За цей час ми побачимо не одну пригоду головного героя. Запрошуємо дивитися мультик Воруши ластами онлайн на нашому сайті.

Повний опис: Веселий мультфільм “Воруши ластами” розповідає про пригоди юної черепашки на ім’я Семмі, який зважився вирушити в далеку подорож з метою пізнання світу. З самого народження Семмі зіткнувся з труднощами і небезпеками, котрі чекають на кожному кроці. Щоб вижити і сховатися в рідному океані потрібно швидко ворушити ластами, адже підводний світ є найбезпечнішим і звичним місцем.

Однак, Семмі мало океану, він хоче побачити весь світ, побувати в різних куточках планети, а також знайти черепашку на ім’я Шеллі, яку врятував в ранньому дитинстві, для чого вирушає в навколосвітню подорож. Попереду Семмі чекають неймовірні пригоди та цікаві знайомства. Захоплений мандрами Семмі і не думав, що його подорож триватиме майже пів століття! Цікавий та захопливий сімейний мультик варто подивитися не тільки дітям, але й дорослим. Отож гайда усією сім’єю на перегляд мультфільму українською онлайн «Воруши ластами» на нашому інтернет-кінотеатрі.

  
 

Воруши ластами (2010) онлайн українською
загрузка...

Ви можете Залишити коментар

Написати коментар

WordPress: 20.71MB | MySQL:116 | 0.461sec