загрузка...

Воруши ластами

Воруши ластами онлайн

Воруши ластами

Назва: Воруши ластами / Sammy’s Avonturen: De Geheime Doorgang
Тривалість: 01:11:00
Випуск: 2010
Мова: Українська

Короткий опис: Мультфільм про маленьку черепашку на ім’я Семмі, яка живе в підводному світі, де багато всього цікавого і небезпечного: акули, змії і піраньї. Але Семмі вирішив побачити світ у всій його красі і зважується на подорож від північного полюса до субтропіків. Його подорож пройде протягом півстоліття. Запрошуємо дивитися мультик Воруши ластами онлайн на нашому сайті.

Повний опис: Веселий мультфільм “Воруши ластами” розповідає про пригоди юної черепашки на ім’я Семмі, який зважився вирушити в далеку подорож з метою пізнання світу. З самого народження Семмі зіткнувся з труднощами і небезпеками, котрі чекають на кожному кроці. Щоб вижити і сховатися в рідному океані потрібно швидко ворушити ластами, адже підводний світ є найбезпечнішим і звичним місцем.

Однак, Семмі мало океану, він хоче побачити весь світ, побувати в різних куточках планети, а також знайти черепашку на ім’я Шеллі, яку врятував в ранньому дитинстві, для чого вирушає в навколосвітню подорож. Попереду Семмі чекають неймовірні пригоди та цікаві знайомства. Захоплений мандрами Семмі і не думав, що його подорож триватиме майже пів століття! Цікавий та захопливий сімейний мультик варто подивитися не тільки дітям, але й дорослим. Отож гайда усією сім’єю на перегляд мультфільму українською онлайн «Воруши ластами» на нашому інтернет-кінотеатрі.

  
 

Воруши ластами (2010) онлайн українською
загрузка...

Ви можете Залишити коментар

Написати коментар

WordPress: 20.38MB | MySQL:93 | 0.409sec

MAXCACHE: 0.38MB/0.00047 sec