загрузка...

Як Ґрінч украв Різдво!

Як Грінч украв Різдво онлайн українською дивитися

Як Грінч украв Різдво

Назва: Як Ґрінч украв Різдво! / How the Grinch Stole Christmas!
Категорія: Новорічний
Тривалість: 00:26:00
Рік: 1966
Мова: Українська

Короткий опис: Мультиплікаційна версія відомої книги Доктора С”юза (Теодора С’юза Гейзеля) «Як Грінч украв Різдво» з’явилася в 1966 році. Цей мультфільм став однією з найулюбленіших сімейних різдвяних картин. Мультфільми подарує святковий настрій не тільки дітям, а і дорослим. Отож запрошуємо на онлайн перегляд доброго сімейного мультика Як Грінч украв Різдво! на нашому сайті.

Повний опис: Грінч проживає на самій вершині пагорба біля міста Хтошко. З ним живе і пес Макс. Різдво – веселе свято, але Грінч з кожним роком все більше і більше ненавидів жителів Хтошкова. Дійсно, вони веселилися і сміялися, раділи майбутньому святові, а ось про ненависть Грінча навіть не підозрювали. Підготовка до свята завжди відбувалася однаково: люди купували подарунки та дарували їх один одному, відвідували святкові обіди, співали пісні, танцювали. Все це настільки дратувало Грінча, що врешті-решт він вирішив піти на відчайдушний крок – викрасти різдво у людей.

Він перевдягнувся в Санта Клауса, зібрав все необхідне для крадіжки і відправився на санях за різдвом. Для цього він змусив пса Макса тягнути його на санях. Діставшись до міста, Грінч вкрав у жителів всі подарунки, святкову їжу, різні прикраси. Усе необхідне для свята. Як же розібралися жителі Хтошкова з цією проблемою? Чи покарали вони Грінча? Усі відповіді в мультфільмі «Як Грінч украв Різдво» онлайн українською на нашому інтернет-кінотеатрі.

1   2   3
 

Як Грінч украв Різдво (1966) онлайн українською
загрузка...

Ви можете Залишити коментар

Написати коментар

WordPress: 21MB | MySQL:137 | 0.464sec