загрузка...

Як приборкати дракона 3

Як приборкати дракона 3 (2019) онлайн дивитися українською

Як приборкати дракона 3

Назва: Як приборкати дракона 3 / How to Train Your Dragon 3
Категорія: Скоро, Дісней
Тривалість: 00:02:00
Рік: 2019
Дата виходу (в Україні): 21.02.2019
Мова:

Опис: Пригодницький мультфільм «Як приборкати дракона 3» – продовження незвичайних і забавних пригод хороброго хлопчика Іккінга і його прирученого дракона Беззубика, на яких знову чекає багато пригод і дивовижних подій.

Відомо, що підготовка до зйомок проекту стартувала в січні 2016 року, хоча новини про початок роботи над останньою серією з’явилися кілька років до того. При цьому подробиці сюжету досі приховані пеленою чуток, уривчастих відомостей і домислів. За найбільш поширеною версією, Іккінга і його відданого дракона Беззубика очікує розлука. Після пережитих пригод їм доведеться розлучитися, щоб очолити свої племена. Знайдеться рідне плем’я Чорної Фурії, і в ім’я його порятунку Беззубик буде змушений залишити острів Тупу.

Ця новина розбурхала шанувальників саги. Додаткового сум’яття вніс неоднозначний і дуже драматичний вірш, який недавно опублікував на своєму каналі YouTube один зі сценаристів картини. Вірш натякає на загибель одного з героїв, яка, ймовірно, відбудеться в ході битви з лиходієм Драґо. Втім, не виключено, що остаточний сценарій ще не готовий, а творці мультфільму таким чином шукають відгук публіки на можливі варіанти розвитку історії. Важливу роль в заключній частині зіграє Валка. Як уже згадувалося, очікується також поява Драґо Блудвіста, головного антагоніста і злобного безумця, схибленого на абсолютної влади. Мультфільм Як приборкати дракона 3 онлайн дивитися українською на нашому сайті.

1 2 3
 

Як приборкати дракона 3 (2019) онлайн українською
загрузка...

Ви можете Залишити коментар

Написати коментар

WordPress: 21.18MB | MySQL:139 | 0.958sec

MAXCACHE: 0.4MB/0.00021 sec