загрузка...

Як приборкати дракона

Як приборкати дракона онлайн

Як приборкати дракона

Серія: Як приборкати дракона
Назва: Як приборкати дракона / How to Train Your Dragon
Тривалість: 01:38:00
Рік: 2010
Мова: Українська

Короткий опис: У центрі сюжету Іккінг – син грізного вождя племені вікінгів. У той час, коли між вікінгами і драконами з давніх часів точиться непримиренна війна, і кожен вікінг проявляє себе як мужній і вправний воїн, Іккінг завжди тільки те й робить, що псує кашу своєю незграбністю іншим воїнам. Не зрозуміло загалом, як у войовничому племені вікінгів міг народитися такий худий боягузливий хлопець.

Проте, одного разу наш герой випадково підбиває дракона породи Нічної фурії – найгрізнішої з драконів – і заводить дружбу з ним. Тепер у головного героя тільки одне на меті – примирити дві ворогуючі сторони. Запрошуємо дивитися мультик Як приборкати дракона онлайн на нашому сайті.

Повний опис: Це мій дім. У нас тут риболовля, полювання і казкові заходи сонця. Одна проблема – шкідники. Зазвичай шкідники це миші або, там, комарі, а у нас дракони! Так починає розповідь своєї історії юнак Ітен, який завжди хотів стати великим вікінгом, у яких боротьба з драконами – це головне заняття. Але всі сміються над ним, бо він не такий великий і сильний, як інші. І ось як то раз він зустрічається ніс носом з драконом. Розв’язка зустрічі дуже несподівана – вони починають дружити. Крім того Ітену випала можливість побачити свій світ зовсім з іншого сторони.

Черговий барвистий мультфільм від “DreamWorks” з’явився в кінотеатрах світу в 2010 році. Режисерами цього чудового мультиплікаційного фільму є Дін ДеБлуа і Кріс Сандерс. Завдяки їх спільній роботі, не лише діти а й дорослі можуть насолодитися цим дійсно якісним творінням. Мультик на якийсь час дає забути про те, що є погані люди а є хороші, кожна людина у своїй душі зберігає слабкість і доброту. І тільки навколишній світ здатний це розкрити або навпаки, сховати в нетрях свідомості. Цікавий сімейний мультик варто подивитися не тільки дітям, але й дорослим. Отож гайда усією сім’єю на перегляд мультфільму Як приборкати дракона онлайн українською на нашому інтернет-кінотеатрі.

2   3
 

Як приборкати дракона (2010) онлайн українською
загрузка...

Ви можете Залишити коментар

1 коментар “Як приборкати дракона”

  1. Олександра says:

    Неймовірний мультфільм із гострими моментами, переживаннями, добротою та повчальними нотками. Для тих, хто любить тварин – присвячується. Потрібно пам”ятати, що часто все не так, як нам здється, що є ті, хто набагато беззахисніший ніж ми і варто захищати їх, а не показувати свою силу над слабкими. Дуже повчальний мультфільм і сповнений добра.

Написати коментар

WordPress: 21.08MB | MySQL:139 | 0.535sec

MAXCACHE: 0.4MB/0.00030 sec