загрузка...

Як приборкати дракона

Як приборкати дракона онлайн

Як приборкати дракона

Серія: Як приборкати дракона
Назва: Як приборкати дракона / How to Train Your Dragon
Тривалість: 01:38:00
Рік: 2010
Мова: Українська

Короткий опис: У племені вікінгів жив хлопчик на ім’я Іккінг. Одного разу наш герой зустрів дракона Беззубика і дуже з ним подружився. Але між вікінгами і драконами з давніх часів йшла запекла війна. Але хлопчику довелося перевернути звичне життя племені і примирити дві ворогуючі сторони. Запрошуємо дивитися мультик Як приборкати дракона онлайн на нашому сайті.

Повний опис: Це мій дім. У нас тут риболовля, полювання і казкові заходи сонця. Одна проблема – шкідники. Зазвичай шкідники це миші або, там, комарі, а у нас дракони! Так починає розповідь своєї історії юнак Ітен, який завжди хотів стати великим вікінгом, у яких боротьба з драконами – це головне заняття. Але всі сміються над ним, бо він не такий великий і сильний, як інші. І ось як то раз він зустрічається ніс носом з драконом. Розв’язка зустрічі дуже несподівана – вони починають дружити. Крім того Ітену випала можливість побачити свій світ зовсім з іншого сторони.

Черговий барвистий мультфільм від DreamWorks Як приручити дракона з’явився в кінотеатрах світу в 2010 році. Режисерами цього чудового мультиплікаційного фільму є Дін ДеБлуа і Кріс Сандерс. Завдяки їх спільній роботі, не лише діти а й дорослі можуть насолодитися цим дійсно якісним творінням. Мультик на якийсь час дає забути про те, що є погані люди а є хороші, кожна людина у своїй душі зберігає слабкість і доброту. І тільки навколишній світ здатний це розкрити або навпаки, сховати в нетрях свідомості. Цікавий сімейний мультик варто подивитися не тільки дітям, але й дорослим. Отож гайда усією сім’єю на перегляд мультфільму «Як приборкати дракона» онлайн українською на нашому інтернет-кінотеатрі.

2   3

загрузка…

Насолоджуйтесь переглядом


Не для менеТак собіМожна й кращеДобреНайкращий мультик (55: 4.65)
Loading ... Loading ...


Інші мультики


Вы можете Залишити коментар

Написати коментар

WordPress: 20.42MB | MySQL:111 | 0.269sec

MAXCACHE: 0.41MB/0.00062 sec