загрузка...

Залізний велетень

Залізний велетень онлайн

Залізний велетень

Назва: Залізний велетень / The iron giant
Тривалість: 01:30:00
Рік: 1999
Мова: Українська

Короткий опис: Жителі невеликого американського містечка побачили падіння якогось об’єкта. Хлопчик Хогарт Х”юз першим знаходить у місцевих околицях сталевого робота. Велетень виявляється добрим створінням, але це не зупиняє уряд і військових, які ставлять собі за мету знищити прибульця. І тільки Хогарт береться допомогти доброму роботу. Запрошуємо на перегляд мультика Залізний велетень онлайн українською на нашому сайті.

Повний опис: Фантастичний мультфільм Сталевий гігант розповідає про те, як одного разу в невеликому тихому містечку відбувається падіння великого літаючого об’єкта. Хлопчисько Хогарт Хьюз, заінтригований цікавою історією, відправляється на місце аварії і виявляє там гігантського сталевого робота-інопланетянина. Не дивлячись на свій страхітливий вигляд, сталевий гігант насправді є дуже добрим і чуйним.

Хогарт подружився з роботом і разом зі своїм знайомим архітектором Діном, приховував робота від влади. Така знахідка турбує уряд, а військові намагаються знайти і знищити інопланетна істота загрозливого вигляду, адже вони не знають, що сталевий гігант атакує тільки тих, хто на нього нападає. Для світу гігант представляє велику небезпеку, а для Хогарта справжнього друга. Цікавий сімейний мультик варто подивитися не тільки дітям, але й дорослим. Отож гайда усією сім’єю на перегляд мультфільму українською «Залізний велетень» українською онлайн на нашому інтернет-кінотеатрі.

1   2
 

Залізний велетень (1999) онлайн українською
загрузка...

Ви можете Залишити коментар

Написати коментар

WordPress: 20.39MB | MySQL:96 | 0.427sec

MAXCACHE: 0.38MB/0.00042 sec