загрузка...

Замбезія

Замбезія онлайн

Замбезія

Назва: Замбезія / Zambezia
Тривалість: 01:22:00
Рік: 2012
Мова: Українська

Короткий опис: Це десь між “Мадагаскаром” і “Ріо” – такий слоган у барвистого цікавого мультфільму.

Соколя Кай живе із суворим батьком, але прийшов час ставати дорослим і самостійним. Соколя дізнається про існування незвичайної країни Замбезія, де живе безліч різних птахів. Там, як у справжній державі панують свої закони, є навіть спеціальні загони ураганів, які патрулюють небо і зберігають Замбезію від усіх напастей. Запрошуємо дивитися мультик Замбезія онлайн на нашому інтернет-кінотеатрі.

Повний опис: Скільки ж ще часу Соколя Кай буде жити під наглядом батька? Адже так хочеться полетіти в цю прекрасну пташину країну, знайти там багато друзів, а може і самому стати членом хороброго загону ураганів. Але батько твердить, що ніколи не бувати Каю ураганом, і нічого йому там робити.

Тільки великі мрії сильніше найсуворіших батьківських заборон. І одного разу Кай вирушає в заповітне місце. Його чекає відчайдушна боротьба у складі загону захисників ураганів з хитрими змовниками, які хочуть зробити в країні переворот. Непомітно для самого себе Кай з дурного пташеня перетвориться на сильного і розумного сокола, гідного громадянина і оборонця.

Цей мультик сподобається всім дітям – барвистий, яскравий, емоційний і добрий. Приходьте подивитися мультик Замбезія онлайн українською на нашому сайті “Мультфільми для дітей” і Ви почуєте багато смішного і побачите багато видовищних кадрів живої природи і пташиного світу.

1 2 3

Насолоджуйтесь переглядом

загрузка...

Не для менеТак собіМожна й кращеДобреНайкращий мультик (11: 4.45)
Loading ... Loading ...


Інші мультики


Вы можете Залишити коментар

Написати коментар

WordPress: 32.88MB | MySQL:116 | 0.383sec