загрузка...

Земля первісних часів

Земля первісних часів онлайн українською дивитися

Земля первісних часів

Назва: Земля первісних часів / The Land Before Time
Тривалість: ~ 01:20:00
Рік: 1988-2007
Мова: Українська

Короткий опис: Мультфільм «Земля первісних часів» розповідає про невгамовного Лапчика та компанію його друзів-динозавриків, на яких чекає неймовірна подорож, наповнена приголомшливих сюрпризів і дивовижних відкриттів.

Наші веселі пустуни стануть свідками багатьох чудес і, звичайно ж, найбільшого зборища доісторичних ящірок, де на Лапчика чекає приголомшлива зустріч з одним особливим довгошиїм динозавром, якого наш малюк абсолютно не розраховував побачити. Запрошуємо дивитися мультфільм Земля до початку часів онлайн всі серії на нашому сайті.

Повний опис: На глядачів чекає зустріч з улюбленими героями: бронтозавриком Лапчиком і його веселими друзями. Дія усі частин відбувається у знайомій нам миролюбній і тихій Великій Долині, де пустують малюки-динозаврики під наглядом своїх батьків.

Компанія друзів на чолі з Лапчиком постійно потрапляються у непереливки, проте завжди виходять сухими із води. Кожна нова серія – це нова пригода, у якій героїчним пустунам обов’язково доведеться зустрітися з небезпекою – чи то великий кровожерливий динозавр-хижак, чи то зустріч з хитрими та підлими злодюжками. Як би там не було, а наші друзі завжди знайдуть вихід із ситуації, а допомагає їм в цьому дружба, вірність і відданість один одному. Пригоди починаються! Мультик Земля до початку часів онлайн українською всі серії дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Земля первісних часів

 

Земля первісних часів 2: Пригоди у Великій долині

 

Земля первісних часів 4: Подорож в тумані

 

Земля первісних часів 6: Таємниця Скелі Завра

 

Земля первісних часів 9: Подорож до великої води

 

Земля первісних часів 10: Великий похід
загрузка...

Ви можете Залишити коментар

Написати коментар

WordPress: 21.08MB | MySQL:138 | 0.513sec