загрузка...

Жах перед Різдвом

Жах перед Різдвом онлайн

Жах перед Різдвом

Назва: Жах перед Різдвом / The Nightmare Before Christmas
Категорія: Новорічний, Дісней
Тривалість: 01:17:00
Рік: 1993
Мова: Українська

Короткий опис: Чудовий музичний мультфільм жахів, який занурить глядача у царство Хеллоуїн, царство страхів і жахів, де живуть мерці та чудовиська на чолі з царем жахів Джеком Гарбузоголовим. Під різдво Джек випадково потрапляє в світ живих людей, де дізнається, що існують радість, добро і веселощі. Йому страшно захотілося випробувати це почуття – дарувати людям щастя – і він викрав Санта Клауса і зайняв його місце. Але це не виправдало очікування, а лише призвело до жалюгідних результатів. Та й подарунки Джека нікому, м’яко кажучи, не сподобалися. Але він все зрозумів і виправив свою помилку. Запрошуємо дивитися Жах перед Різдвом онлайн на ресурсі Дитячі мультфільми. Досить читати — пора мультик вмикати!

Повний опис: Сценаристом мультфільму Жах перед Різдвом виступив любитель готичного хоррору Тім Бартон, що власне, говорить про все. Мультик розповідає про похмуре  царство Хеллоуїн, де править король жахів Джек Гарбузоголов. Загробне царство повне страхів і жахів, а живуть там мерці, чудовиська і різні потворні створіння. У переддень Різдва король жахів Джек зовсім випадково потрапляє на чарівну галявину і відкривши двері, на яких намальована ялинка потрапляє в невідоме раніше Місто Різдва.

Там панує радість, добро, надія, а мрії збуваються і жителі міста посміхаються. Джеку, який завжди радів від того, що він до смерті може налякати будь-кого, дуже захотілося стати щасливим і подарувати людям не нічний кошмар, а щастя. Він вирішує викрасти Санта Клауса і спробувати себе в його ролі. Тільки от подарунки, зроблені в страшному місті Хеллоуїн викликали страх у дітвори. Запрошуємо подивитися мультфільм Жах перед Різдвом онлайн українською на нашому інтернет-кінотеатрі.

1   2
 

Жах перед Різдвом (1993) онлайн українською
загрузка...

Ви можете Залишити коментар

Написати коментар

WordPress: 21.25MB | MySQL:147 | 0.564sec