загрузка...

Зоотрополіс

Мультфільм Зоотрополіс (2016) онлайн українською дивитися

Зоотрополіс

Назва: Зоотрополіс / Zootopia
Категорія: Дісней
Тривалість: 01:49:00
Рік: 2016
Мова: Українська

Короткий опис: У 2013 році кінокомпанія «Walt Disney» анонсувала мультик «Зоотрополіс». Проект отримав статус однієї з найбільш очікуваних анімаційних стрічок, над створенням якої плідно працювали кращі голлівудські режисери. Забігаючи наперед, мультик виправдав очікування глядачів на всі 100 %.

Мультик знайомить глядачів із надзвичайним сучасним мегаполісом, у якому проживають різноманітні тварини. “Звірячий Нью-Йорк”, як і кожне велике місто, теж ділиться на свої райони: Тундратаун, Сахара Сквер, Маленька Родента.

Усі звірі у місті – антропоморфні. Вони без проблем пересуваються на задніх лапах, носять одяг, користуються сучасними технологіями. Але не всі звірі у місті ведуть добропорядний спосіб життя. Деякі жителі перебувають під пильною увагою співробітників поліцейського департаменту, у якому до недавнього часу працювали виключно хижаки. Запрошуємо дивитися мультик Зоотрополіс онлайн на нашому сайті.

Повний опис: Мрія усього життя кролиці Джуді Гопс здійснюється. Вона стає першим поліцейським-кроликом у місті. Сповнена натхнення вона прагне довести колегам, що не гірше за інших справляється з ризикованою роботою. Але її начальник зовсім не поділяє її запалу і тому ставить її звичайним штрафувальником.

Молоду поліцейську Джуді Гопс бере відчай, аж поки вона при виконанні службових обов’язків не знайомиться з хитрим лисом-аферистом на ім’я Нік. Разом, того не бажаючи, вони падають на слід гучних викрадень хижих тварин. Усі докази вказують на те, що за усім стоїть чинний мер міста. Але чи все так просто? Хто насправді криється за усіма злочинами? Дізнатися це може лише поліцейська Джуді Гопс та її вірний товариш лис Нік. Запрошуємо подивитися мультик Зоотрополіс онлайн українською на нашому інтернет-кінотеатрі.

 

Мультфільм Зоотрополіс (2016) онлайн українською
загрузка...

Ви можете Залишити коментар

Коментарів: 3 “Зоотрополіс”

  1. Мар'яна says:

    Мільтфіль дуже класний =)

  2. Матвій says:

    Я дуже вдячний цьому сайту за те що вони виставили Зоотрополіс українською мовою першими!!! Дякую!!!

  3. Olga says:

    Суперовий мультик 8) 8) 8)

Написати коментар

WordPress: 21.2MB | MySQL:144 | 0.853sec

MAXCACHE: 0.4MB/0.00026 sec